Kdo jsme

O nás

Jsme profesionálové a perfektně rozumíme tomu, co děláme. Zároveň se na nás můžete s důvěrou obrátit. Rádi vám vše přátelsky a srozumitelně vysvětlíme.

Za poslední léta se spousta z vás stala našimi klienty. Připojili jste se tak k lidem, kteří mají mzdové účetnictví bez problémů a starostí. Dokonce nás často doporučujete dál. Víte, že se vám přizpůsobíme - ať už jste z korporátu nebo start-upu.

Specialisté na

Velké organizace a korporátní klienty

Specialisté na

Startupové projekty a menší společnosti

Zakladatelé a jednatelé

Příběh zakladatelů

Pavel, hrdý táta dvou dětí, které nevydrží být chvíli v klidu. Jitka je naštěstí klidná voda, která přináší klid a pohodu. Prostě bratr a sestra, kteří si rozumí a maximálně důvěřují. Možnost navázat na dlouholetou rodinnou tradici v oboru účetnictví a daňového poradenství byla k nezaplacení. Nikdy by bez těchto zkušeností pravděpodobně ani nevznikla. Vědí, že jeden bez druhého by jedničku v oboru nevybudovali a firma e-payroll by tak silná nebyla.

Jitka Pávková

Proč jste firmu založili/přidali jste se do ní?

Hlavním důvodem založení e-payrollu bylo mé nadšení pro mzdové účetnictví a personalistiku. Byla jsem vždy zvídavá a spolupráce s dodavateli externího účetnictví mě bavila nejvíce. Věděla jsem, co lze dělat lépe, co na trhu klientům chybí a co zákazníci postrádají.

Jaké jsou vaše nejdůležitější hodnoty?

Loajalita a diskrétnost. Spravedlnost a upřímnost.

Proč ráno vstáváte do práce?

Jinak si to ani neumím představit… Prostě chci a baví mě to.

Co vás baví, jaké máte koníčky?

Jsem knihomol, ráda čtu a zavrhla jsem televizi.
Miluji pohyb a hory. Dám si ale také ráda dobré jídlo, dobrou kávu nebo víno.

Pavel Pávek

Proč jste firmu založili/přidali jste se do ní?

Historicky mě ani ve snu nenapadlo, že bych založil firmu na mzdy a pustil se do oboru, který patří převážně ženám. Měl jsem za sebou strojírenské vzdělání a předchozí angažmá v těžké energetice na manažerských pozicích. To mě nepředurčovalo vést, a už vůbec né založit jakoukoliv společnost, zabývající se účetnictvím. S Jitkou nám ale nakonec postupně zaklaplo vše do sebe a začali jsme tvořit novou budoucnost. Chtěli jsem překopat celou filozofii těchto služeb. Nic papírově, využít veškeré dostupné technologie na trhu, aplikovat je do mzdového outsourcingu a přitom dodržet kouzlo osobní komunikace.

Jaké jsou vaše nejdůležitější hodnoty?

Zodpovědnost a spolehlivost. Spravedlnost a samozřejmě rodina.

Proč ráno vstáváte do práce?

Abych mohl být mezi lidmi a budovat nové vztahy a skvělou společnost. A každé ráno vlezl do studené vody (říká o mně Jitka :).

Co vás baví, jaké máte koníčky?

Rodina a snad úplně všechno od turistiky, běžek a lyží po cyklistiku, motorky, hudba, knihy, společenská zábava ale také tvrdá práce a kutilství. Nebaví mě nuda - vlastně nevím co to je takže beru zpět.

Naši specialisté

Vanda Starzyková
mzdový specialista

Vanda je naše dlouholetá kolegyně a opora v oblasti mezinárodního zaměstnávání, dále se
zaměřuje zejména na směnný provoz, exekuce a oblast pracovních neschopností zaměstnanců.

Alena Pávková
mzdový specialista

Alča je specialista se zaměřením na zaměstnávání cizinců v ČR, dále se zaměřuje na problematiku pracovních agentur.

Katarina Novotná
mzdový specialista

Katy je náš přední člen implementačního týmu pro nové klienty, ve mzdách se specializuje vedle českého pracovního práva rovněž na slovenskou legislativu.

Eva Kubáčová
daňový poradce a specialista na mezinárodní zaměstnávání

Eva je náš autorizovaný daňový poradce s dlouholetou praxí, dále se specializuje na pracovní právo a problematiku mezinárodního zaměstnávání cizinců.

Jitka Pávková
personální poradenství

Jitčinou doménou je pracovní právo a klientské poradenství v oblasti personalistiky.

Happy clients

Protože naši<br />
zákazníci důvěřují<br />
našemu týmu.
Protože naši
zákazníci důvěřují
našemu týmu.
Věříme, že tou správnou cestou je důvěrná spolupráce.
Věříme, že tou správnou cestou je důvěrná spolupráce.
Záleží nám<br />
na přátelské<br />
a pozitivní spolupráci.
Záleží nám
na přátelské
a pozitivní spolupráci.

Jsme hrdí

Dodavatelé

PROTOŽE VYSOKÁ KVALITA SLUŽEB Je PRO NÁS DŮLEŽITá

I my musíme mít kontrolory pro splnění nejvyšší kvality dodávaných služeb. S jedním z nejvýznamnějších světových výrobců automobilových plastových dílů, společností Simoldes, spolupracujeme již od otevření nového výrobního závodu v ČR roce 2015. Spolupráce pro výrobce působící v automobilovém průmyslu jsou pro nás vždy výzvou.

PROTOŽE ČAS A RYCHLOST JSOU PRO NÁS DŮLEŽITÉ

Pro světovou jedničku ve výrobě brzdových systémů byl outsourcing mzdového účetnictví jasnou volbou. S tímto partnerem nás spojuje chuť po vítězství a každodenní pozitivní a přátelská spolupráce.

MORE QUALITY FOR YOUR LIFE

Stejně jako LR Health & Beauty věří pouze v kvalitní produkty, i my víme, že kvalitní služba je tou správnou cestou. Outsourcing mzdového účetnictví není jen pro strojírenské giganty a technologické společnosti. Důvěru do nás vložila i společnost LR Heath & Beauty, která se řadí mezi největší globální podniky v odvětví přímého prodeje farmaceutických a kosmetických produktů.

PROTOŽE SYSTÉM, PŘEHLED A INOVACE JSOU PRO NÁS DŮLEŽITÉ

Jsme dodavatelem služeb pro společnost Kardex Group, která je globálním dodavatelemunikátních logistických systémů, skladovacích řešení a systémů pro manipulaci s materiálem.

PROTOŽE SAVERA VĚNUJE ČAS VLASTNÍMU OBORU

Savera dobře ví, že tou správnou a rychlou cestou na vrchol je outsourcing mzdového účetnictvístejně jako výtah výškové budovy. Savera Components si zvolila pro svůj nový závod ČR.Jedná se o první závod Savery na výrobu komponentů pro výtahy ve střední a východní Evropě.Warido uspělo jako dodavatel externího mzdového účetnictví a můžeme s radostí sdíletspolečnou cestu.

Protože TIETO ví, že mzdový outsourcing je budoucnost stejně jako informační technologie

Tietoevry vytváří digitální budoucnost pro byznys. Tietoevry je finskou přední společností v oblasti digitálních služeb a softwaru s lokálním dosahem a globálními schopnostmi.

Napište nám

Ještě nejste našimi klienty?

    Osobní informace

    Vyplňte následující informace a odešlete.


    Souhlasím s pravidly pro zpracování osobních údajů.