Postaráme se o vaše mzdové
účetnictví přímo v Helios

Nevíte si rady s mzdovým účetnictvím v Helios? Vypadla vám účetní na poslední chvíli? Pak je tady pro vás e-payroll. Veškeré mzdové účetnictví v systému Helios uděláme za vás! Spoluprací s e-payrollem se vám zjednoduší firemní procesy a vzniká úspora času. Vy se tak můžete naplno věnovat svému podnikání.

Co je potřeba?

K tomu, abyste mohli začít využívat služby e-payroll nepotřebuje žádný speciální software ani hardware. Stačí pouze, když nám nasdílíte přístup do vašeho Heliosu. O zbytek už se postaráme my.

Jak rychlé to je?

Spolupráce může začít prakticky ihned. Stačí nám zavolat, poskytnout přístup do systému Helios a naši vyškolení specialisté zpracují vaše mzdové účetnictví v řádu hodin.

Výhody

Unikátní služba v ČR

Unikátní služba v ČR

Mzdové účetnictví v Helios nebylo nikdy tak jednoduché. Specializujeme se na mzdy, které spravujeme vzdáleně u našich klientů. Zákazník má vše pod svoji kontrolou.

Úspora času a nákladů

Úspora času a nákladů

Naši vyškolení specialisté připraví mzdové účetnictví vaší firmy v systému Helios za vás. Ušetříte tím peníze i čas vašich zaměstnanců.

Garantovaná zastupitelnost

Garantovaná zastupitelnost

Jsme velký tým, je nás dost a vždy se zastupujeme. Stejně tak můžeme zastoupit Vaši účetní.

Podpora všech verzí ERP Helios

Podpora všech verzí ERP Helios

Máme integraci na všechny verze systému Helios. Takže ať už máte jakékoliv problémy s účetnictvím v tomto systému, pomůžeme vám.

Zahájení spolupráce v řádu dní

Zahájení spolupráce v řádu dní

Pracovat začíme prakticky okamžitě poté, co si u nás službu objednáte. Stačí nám jen dát přístupové údaje do systému a můžeme začít!

Napište nám

Hledáte komplexní řešení
pro docházku a mzdy?

    Osobní informace

    Vyplňte následující informace a odešlete.    Souhlasím s pravidly pro zpracování osobních údajů.